WENTYLATOR STOJĄCY LTC WT08 38W 16" BIAŁY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: WELA-WENT/LTC/WT08
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 65,04 zł / szt. 80,00 zł / szt.

WENTYLATOR STOJĄCY LTC WT08 38W 16" BIAŁY

WENTYLATOR STOJĄCY LTC WT08 38W 16" BIAŁY

Doskonały, cichy a przy tym bardzo wydajny wentylator stojący, oferujący dużą powierzchnię śmigła oraz otwartą konstrukcję, zapewniającą silny podmuch powietrza, tak bardzo orzeźwiający w upalne dni.

Funkcja oscylacji

Praca wentylatora korzystnie wpływa na chłodzenie powietrza w pomieszczeniu i zapewnienie w nim większej ilości świeżego powietrza. Funkcja oscylacji umożliwia objęcie większego obszaru za pomocą jednego wentylatora. Automatyczną oscylację można wyłączyć i ustawić wentylator na chłodzenie punktowe, wszystko zależy od potrzeb i preferencji użytkownika.

Wbudowana regulacja

Wentylator LTC oferuje również możliwość regulacji kąta nachylenia czaszy, co powoduje pionową zmianę kierunku nawiewu. Dzięki regulowanej wysokości stojaka, urządzenie można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wysoka jakość

Duża moc, średnica śmigła i szereg dopracowanych rozwiązań, pozwoliły na stworzenie wentylatora, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie to doskonale nadaje się do stosowania w domu, biurze, na halach produkcyjnych itp. Wysoka jakość materiałów oraz estetyka wykonania sprawiają, że produkt ten spełnia funkcję zarówno użytkową jak i ozdobną, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Parametry techniczne
Marka LTC
Napięcie zasilania AC 230V / 50Hz
Moc 38W +/- 3.8W
Średnica czaszy 16"
Materiał wykonania Plastik, metal
Regulacja siły nawiewu 3-stopniowa
Ilość łopat śmigła 3
Wysokość 125 cm
Podstawa krzyżowa 450 mm
Oscylacja Tak
Kolor Biały