UCHWYT WYSIĘGNIK LTC LXK071

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: RSLA-UCHW/SELF/K071
  • Kod producenta: 5902270721355

UCHWYT WYSIĘGNIK LTC LXK071

UCHWYT SELFIE LTC LXK071

 

Statyw/uchwyt/wysięgnik do smartfonów i kamer "Selfiestick".
Najwyższej jakości, kompaktowy monopod, który idealnie nadaje się do robienia autoportretów, oraz wykonywania ujęć z dalszej odległości i wyższej perspektywy. Produkt posiada wzmocnioną, stabilną konstrukcję, co zapewnia ostre zdjęcia i stanowi doskonałą podporę dla telefonu typu smartphone oraz kamer. Monopod wyposażony został w gumową rączkę, która zapobiega ślizganiu się i wypadaniu z dłoni, nawet w trudnych warunkach.

Ponadto wielkość i kompaktowość produktu stanowi jego wielką zaletę. Monopod wyposażony jest w kabel z wtykiem Jack 3.5 mm, który sprawia, iż urządzenie jest kompatybilne niemalże ze wszystkimi telefonami typu smartphone. Monopod jest przedmiotem, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika fotografii. Niezastąpiony podczas wyjazdów, przy wykonywaniu zdjęć grupowych oraz zdjęć samodzielnych, tak zwanych selfie.

Zalety:

- Mocny uchwyt – monopod wyposażony został w mocny uchwyt na telefon, dzięki któremu smartfona jest bezpieczniejszy podczas wykonywania zdjęcia, niż w przypadku robienia takiego zdjęcia „z ręki”
- Uniwersalna konstrukcja – dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, monopod jest kompatybilny z wieloma modelami smartfonów. Uchwyt oferuje możliwośc regulacji co bardzo ułatwia dopasowanie do konkretnego modelu smartfona.
- Łatwa instalacja telefonu – dzięki rozsuwalnemu uchwytowi, monopod umożliwia niesamowicie łatwą i szybką instalację smartfona np. kiedy zachodzi potrzeba szybkiego wykonania zdjęcia z odległości.
- Doskonała jakość wykonania – Monpod wykonany został z najwyższej jakości materiałów, charakteryzuje się dużym dopracowaniem wszystkich szczegółów.

Jeśli statyw nie kontroluje smartfona poprawnie, należy pobrać aplikację „Camera 360” (Android) lub iPhone iOS powyżej wersji 5.01 (iPhone) z odpowiedniego miejsca do pobierania aplikacji na tych systemach.

 

 

PARAMETRY:

- maksymalne obciążenie: 500g

- długość wysięgnika: 155-740 mm

- material: stal + silikon

- waga netto: 118g

- obsługiwane systemy: Android / iOS