GŁOŚNIK LTC BLUETOOTH LXPL2018 POLSKA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GLAM-LXPL2018
  • Producent: LAMEX
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 47,97 zł / szt. 59,00 zł / szt.

GŁOŚNIK LTC BLUETOOTH LXPL2018 POLSKA

GŁOŚNIK LTC BLUETOOTH LXPL2018 POLSKA

Głośnik BT Bluetooth to nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu lub plenerze. To również urządzenie, poprawiające jakość dźwięku telefonu czy tabletu. Dzięki temu głośnikowi możesz cieszyć się swoja ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Funkcja Bluetooth pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy laptop.

 

Głośnik wyposażony został w specjalną rączkę, aby jego przenoszenie nie stwarzało żadnego problemu. Ponadto w urządzenie wbudowane zostały dwa głośniki o mocy po 5 W każdy, co gwarantuje dobre i mocne brzmienie muzyki. Pojemny akumulator sprawia, że urządzenie to może pracować ciągle na jednym naładowaniu do około 3 godzin.

 

Wbudowane wejście liniowe AUX pozawala podłączyć do tego głośnika urządzenia, które nie posiadają modułu Bluetooth. Urządzenie to wyposażone zostało również w slot kart pamięci microSD oraz port USB co jeszcze bardziej zwiększa jego możliwości.

 

Produkt ten cechuje się doskonałą estetyką wykonania, zastosowaniem materiałów najwyższej jakości oraz niesamowitym designem, nawiązującym do reprezentacji Polski. Wszystko to sprawia, iż pełni on rolę nie tylko użytkową, ale również dekoracyjną. Produkt ten powinien być nieodłącznym atrybutem prawdziwego kibica.

Parametry:

Wersja Bluetooth 4.20
Moc maksymalna 2 x 5W
Czas pracy Około 3 godziny
Pojemność baterii 1800 mAh
Napięcie ładowania 5 V DC
Dostępne gniazda USB / Slot SD
Wejście AUX Jack 3.5 mm
Wymiary (dł. wys. szer.) 23 x 13.5 x 5.5cm